TopStar

8. března 2018 11:50

Před padesátkou a takhle sexy? JLo znovu předvedla sexy postavičku

Jennifer Lopez (48) se nebojí ani kratičkých šatů, ani úplých sportovních legínů. Zpěvačka si dává pořádně zabrat den co den ve fitku. A co by to bylo za trénink, kdyby se kráska nevyfotila před zrcadlem. Fanoušci byli, ostatně jako vždy, nadšeni a pověstná JLo se zase ukázala v plné kráse.

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez předvedla na svém Instagramu, jak vypadá taková klasická návštěva posilovny. Snědá kráska se objevuje ve fitku den co den, pro tentokrát nám ukázala své vypracované křivky v úplém topu, legínách a teniskách. Její outfit nebyl o nic méně sexy než její podoby v klipech a na pódiu.

‚‚Jde se trénovat v nových legínách,‘‘ napsala JLo ke své fotografii. Za pouhých pár hodin si snímek vysloužil přes milion palců nahoru a mnoho komplimentů ze strany jejích fanoušků. A nejen do fitka nosí pohodlné oblečení zpěvačka, vezme si ho na sebe občas i na procházky ve svém volném čase. Měsíc zpátky nachytali fotografové Jennifer v podobném looku v ulicích Los Angeles.

Není to ani tak dávno, co se herečka a zpěvačka přichomýtla k porotcování taneční soutěže World of Dance. Jennifer se ukázala na veřejnosti kvůli tiskové konferenci se všemi svými kolegy, kteří budou v porotě také. A že vypadala jako porcelánová panenka. Kratičké šaty a precizní účes udělaly z Jenn hvězdu večera. Mimo Lopez usednou do křesel Ne-Yo, herečka Jenna Dewan Tatum a Derek Hough.

Sdílejte článek

Přečtěte si také