TopStar

5. září 2018 10:21

Markéta Škorňová

Předčila vévodkyni Meghan? Svatba módní blogerky ohromila svět!

Pokud květen ovládla královská svatba, tak konec prázdnin si doslova podmanili blogerka Chiara Ferragni a zpěvák Fedez. Právě tento slavný italský pár si 1. září řekl své ANO na Sicílii. Fotografie z velkolepé svatby opatřené hashtagem The Ferragnez naprosto zahltily sociální sítě. Aby také ne, novomanželé své zážitky z velkého dne téměř okamžitě sdíleli se svými fanoušky na Instagramu.

Že vám jméno Chiara Ferragni nic neříká? Tuto jednatřicetiletou Italku a módní bloggerku sleduje na Instagramu přes 14 milionů lidí, je tváří světových značek a na titulkách módních časopisů je jako doma. A pozadu nezůstává ani její dnes již manžel, italský zpěvák a rapper Fedez.

Tihle dva jsou doslova miláčci Itálie, a tak není divu, že svatbou žila celá země. Jejich fanoušci mají velké štěstí, že dvojici nedělá problém ukázat velkou část ze svého soukromí, a proto se mohou kochat fotkami z pompézní veselky, které zahltily internet.

ANO si řekli na Sicílii

Chiara s Fedezem si své ANO řekli prvního září na italském ostrově Sicílie. Prostory pro den D poskytl hotel Dimora Delle Balze sídlící v romantické rezidenci z 19. století. Svatebního veselí se zúčastnily rodiny novomanželů i velké množství přátel. Večer před obřadem se konala slavností večeře, na které hosté popřáli páru vše nejlepší na společné cestě životem.

Velkou pozornost na sebe strhly svatební šaty, které má na svědomí italská návrhářka Maria Grazia Chiuri z módního domu Dior. Šaty zaujaly svou propracovaností i něžností. Skládaly se z krajkového body a jednoduché splývavé sukni. Použito bylo více než čtyři sta metrů látky a jejich výroba zabrala více než 1600 hodin ruční práce.

Stejně jako šaty, byla i samotná hostina okouzlující. Celý prostor, kde se konala svatební večeře, byl osvícen světýlky, které navozovaly atmosféru večeře pod širým nebem plném hvězd.

V průběhu večera se nevěsta několikrát převlékla. Za zmínku stojí ještě jedny šaty Dior v barvě champagne, které zdobily motivy symbolizující vztah Chiary a Fedeze.

Třešničkou na dortu byl pak lunapark s tradičním kolotočem či ruským kolem. Chybět nemohla ani střelba z pušky, ve které jste mohli vyhrát jeden z upomínkových předmětů s Chiarou a Fedezem.

Krásnou bloggerku požádal zpěvák o ruku před rokem na vlastním koncertě před zraky nadšených diváků. Nyní spolu vychovávají pětiměsíčního syna Leoncina, kterého Chiara porodila v LA.

Sdílejte článek

Přečtěte si také