TopStar

20. března 2018 10:26

Představitelka Bridget Jones se změnila k nepoznání! Chystá nový film o herečce Judy Garland

Na sítích se objevily první záběry z plánovaného filmu ‚‚Judy‘‘, ve kterém ztvární hollywoodskou herečku Judy Garland Renée Zellweger. Ve snímku půjde především o poslední měsíce života někdejší světoznámé herečky a zpěvačky, která se proslavila nejvíce svou rolí ve filmu ‚‚Čaroděj ze země Oz‘‘.

Snímek si vzal na starost režisér a filmový tvůrce Rupert Goold, který natočil Jamese Franca a Jonaha Hilla ve světovém filmu ‚‚True Story‘‘. Krom Renée jsou v nově očekávaném filmu ‚‚Judy‘‘ obsazeni herec Finn Wittrock, který si zahrál Judyina muže, mladou Lizu Minnelli (dceru Judy) ztvárnila irská kráska Gemma-Leah Devereux.

Tvůrci slibují, že ve filmu zazní slavné písně Garland včetně ‚‚Somewhere Over The Rainbow‘‘. Své herecké a hudební talenty předvedla herečka Renée Zellweger už v muzikálu ‚‚Chicago‘‘, za který byla nominována na cenu Oscara. Hvězda je celkově známá svými filmovými transformacemi. Kvůli své roli Bridget Jones přibrala Renée hned dvakrát a posléze hned závratně zhubla (právě pro filmy ‚‚Chicago‘‘ a ‚‚Těžká váha‘‘).

Konkrétní datum filmové premiéry prozatím není známo, dříve než roku 2019 se snímku ale fanoušci nedočkají.

Judy Garland se narodila jako Frances Ethel Gumm v americkém městě Grand Rapids ve státě Minnesota. Již od dětství ráda zpívala a od sedmi let vystupovala ve skupině se svými sestrami. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a talentované děvčátko záhy poznalo svět Hollywoodu. Ve svých 47 letech ale zemřela na předávkování.


Přečtěte si také