TopStar

4. července 2017 09:19

vedran

Přehlídka Beaty Rajské ve Varech: letos letí flitry, vyšívání i krajky

Návrhářka Beata Rajská a filmové Vary tak nějak patří k sobě. A ani letos nechyběla módní přehlídka, která naznačila, jaké trendy ovlivní letošní podzim a zimu – chybět nebudou flitry, vyšívání a ani krajky.

„Nejdůležitější je, aby v zimě bylo dámám teplo a v létě příjemně. Nebudu říkat nějaké trendy. Chci, aby se dámy cítily dobře. Takže když bude zima, udělám kabáty, a když by jim kabáty nestačily, tak je vybavím koženými vršky, aby pod ně nefoukalo. To je stejně nejvíc,“ říká návrhářka Beata Rajská, jež na letošní přehlídce v Karlových Varech měla i velmi vzácnou návštěvu.

„Je tu dáma, která mě kdysi poprvé vytáhla z davu, přesněji si mě vybrala z mladých začínajících návrhářů,“ přiznala návrhářka.

Oporou jí na místě byl i manžel Libor Rajský, který ji musel přesvědčit, že pořádání přehlídek v době filmového festivalu mají zajisté smysl. „Loni jsem si říkala, že bych ty Vary už nedělala, ale manžel byl proti, doslova řekl, že nemůžu přestat. Tak já je asi budu dělat dál,“ smála se Rajská.

Nové modely si letos přišla prohlédnout i moderátorka Zpráv na Primě Gabriela Lašková, kterou ve Varech doprovázel manžel Filip.

„Přehlídka byla naprosto kouzelná, shodly jsme se s holkama – protože manžel to neocení – že jsou ty šaty neuvěřitelně krásné, ženské a hlavně nositelné. Líbily se mi šaty s úzkými ramínky s vyšívaným vzorem, ty bych potřebovala mít v šatníku,“ uvedla Lašková.

Na přehlídce se po roce objevila i moderátorka Zuzana Belohorcová, jež s rodinou žije v Miami. V Česku se tak objeví jen na pár dní v roce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také