TopStar

7. září 2018 11:19

Markéta Škorňová

Překvapení televize Prima: Už tuto neděli startuje nový magazín SPORT STAR!

Se začátkem školního roku si televize Prima pro vás, diváky, připravila zbrusu nový pořad! Už tuto neděli ve 21:30 startuje magazín SPORT STAR, se kterým můžete nahlédnout do zákulisí různých sportů, prozradí triky trenérů i zajímavé sportovní zážitky vrcholových sportovců. Tak se nezapomeňte dívat!

Šéfem celého projektu není nikdo jiný, než známý sporťák Václav Tittelbach. „Jde o překvapení letošní sezóny. Diváci se můžou už tuto neděli 9. září těšit na zbrusu nový magazín SPORT STAR. Nebudou to žádné sportovní zprávy pouze s výslednými skóre. Chceme jít novou cestou, kdy připravujeme magazín, ve kterém bude vše, na co jste se chtěli sportovců zeptat. Ukážeme jejich zákulisí, a prozradíme, jací jsou. Někdy to na ně prozradí i jejich rodinní příslušníci,“ řekl nám Václav.

Magazín SPORT STAR budou moderovat tři hvězdní moderátoři- olympijský vítěz, světový rekordman a moderátor Velkých Zpráv na Primě- Roman Šebrle.

S ním se bude střídat milovník a několikanásobný vítěz extrémních závodů a moderátor pořadu TOP STARU- Petr Vágner. „Nebudu pouze ve studiu, ale i v terénu. Extrémní závody a situaci mám rád, a proto mě diváci uvidí právě v různých extrémních sportovních situacích. Věřím, že SPORT STAR zaujme svými tématy a reportážemi co nejširší okruh diváků, říká Petr Vágner.

Tyto dva sportovce doplní žena, moderátorka DIVOŠEK a reportérka TOP STARU- Andrea Košťálová. „Chtěli bychom se podívat pod pokličku sportovcům, podívat se na jejich přípravu na výkon, nakouknout do šaten, všude, kam nás pustí. Sportovci jsou zatím nadšení,“ prozradila Andrea Košťálová.

Tak nezapomeňte – už tuto neděli ve 21:30 startuje SPORT STAR!

Sdílejte článek

Přečtěte si také