TopStar

3. listopadu 2017 08:01

Pretty Woman slaví kulaté narozeniny! Krásné Julii Roberts je 50 let!

Hollywoodská herečka, kterou zná téměř celý svět, slaví 50. narozeniny! Krásku s nejširším a nejkrásnějším úsměvem budou diváci už navždy milovat, a to díky roli prostitutky z dnes již kultovního filmu „Pretty Woman“.

Je to tak! I taková kráska jakou je Julia Roberts stárne! Herečka, která získala sošku Oscara za film Erin Brockovich a patří jí ten nejširší úsměv v Hollywoodu, slaví půl století! Nutno podotknout, že pět křížků by této krásce nikdo netipoval.

Julia začala s kariérou herečky velmi brzy. Dlouhé nohy a krásná tvář ji předurčovaly k rolím naivních krásek, z čehož se ale Julia velmi brzy vymanila. Bylo v ní něco víc, než jen hezká tvář. Po malých epizodních rolích přišla na začátku devadesátých let osudová Pretty Woman. V komedii o prostitutce, která ke štěstí přišla, si zahrála s tehdy již úspěšným hercem Richardem Gerem.

Po obrovském úspěchu zmíněného filmu šla Julia z role do role. Zahrála si například v oscarové Erin nebo ve filmu Úsměv Mony Lisy.

To v soukromém životě to chvíli trvalo, než našla toho pravého. Ale i na tomhle poli nakonec zvítězila. V roce 2002 si vzala kameramana Dannyho Modera (68), se kterým vychovává tři děti. „Než jsem potkala jeho, byla jsem sobecký malý spratek, ´Já´ bylo mou jedinou prioritou, šla jsem jen za kariérou a úspěchem. Až on dal mému životu skutečný smysl,“ prohlásila Julia v rozhovoru pro Harper´s Bazaar.

Věříme, že se jí v práci i v soukromí bude dařit i nadále, a že své kulaté narozeniny pořádně oslaví!

Sdílejte článek
Štítky narozeniny 50 let Hollywood julia roberts kulaté narozeniny americká herečka

Přečtěte si také