TopStar

28. listopadu 2013 10:58

Příběh: Upírka, nebo nešťastnice? Šokující krvavá závislost Michelle

Mnozí se jí obloukem vyhýbají. Devětadvacetiletá tatérka Michelle trpí závislostí, která ji vyčleňuje z normální společnosti. Lidskou krev pije alespoň jednou týdně. Nemůže si pomoct.

Michelle v dospívání bojovala s hlubokými depresemi, které ji přivedly k sebepoškozování. S prvními kapkami své krve získala konečně pocit, že skutečně žije… Jednoho dne krev ochutnala, a od té doby se bez ní neobejde!

VAROVÁNÍ – TEXT a zejména FOTOGALERIE jsou jen pro silné žaludky! Což myslíme fakt vážně!

Závislost na krvi z Michelle dělá opravdovou upírku, protože jí už nestačí jen hovězí nebo vepřová krev, kterou má z těchto dvou raději, ale Michelle miluje krev lidskou! „Piju lidskou krev, kdykoliv je to možný. Každý má svou vlastní příchuť. Je rozdíl mezi mužskou a ženskou.“

Michelle konzumuje lidskou krev přímo od dárce, minimálně jednou týdně. „Vždycky to musí být od někoho, kdo je mi blízký.“ Úchylka mladé ženy narůstá do obludných čísel, krev pije už 10 let, spotřebuje jí 7 litrů týdně, takže po dobu její závislosti jsou to neuvěřitelné 4000 litrů!

Michelle si kupuje vepřovou krev v malém obchůdku a utratí za ni až 200 dolarů týdně. „Vždycky se na mě dívají divně, když si kupuju víc kelímků.“ To jí ale nevadí, bez krve a prvního doušku ráno po probuzení se už neobejde. Pokud se nenapije, je nevrlá a popudlivá, krev pije místo vína, i když prý chutná jinak. „Má stejnou konzistenci jako víno, jen je trochu hustší a nechutná jako víno, ale pocit je to rozhodně stejný. Cítím, jak mi klouže hrdlem.“ Kam až může tato závislost zajít? Michelle sní o takovém množství krve, ve kterém by se mohla i koupat. Kdyby byla krev stejně dostupná jako voda, byla by nejšťastnější žena na zemi…

TIP Prima-Style.cz: Jakou krev má nejraději a jak chutná mužská nebo ženská krev se dozvíte dnes Nejšílenějších úchylkách od 21.20 na Prima love.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také