TopStar

3. dubna 2018 12:20

Ilona Blašková

Příjmení Kociánová je ve světě módy známé. Znáte českou modelku Danielu Kociánovou?

Modelka Daniela Kociánová je na modelingovém mole jako doma. A ač je Česká Republika jejím rodištěm, většinu svého času tráví v metropoli slavné extravagantní módou. O které město se jedná?

V modelingu je už ostřílený matador. Do ČR přijede už spíš jen na návštěvu, protože většinu času tráví v Londýně, kde teď momentálně žije už čtvrtým rokem. „Já jsem se jednoho dne rozhodla odstěhovat, protože mi přišla Praha už malá a chtěla jsem poznat nové lidi a nové prostředí,“ řekla modelka.

Jak už to tak bývá, ani Daniela po modelingu neprahla. Svět módy si ji našel sám. „Já když jsem začínala, tak jsem žádné sny neměla. Vzala jsem tu příležitost a šla jsme do toho po hlavě. Vlastně se mi otevřel nový svět. Svět modelingu je totiž úplně jiný než ho veřejnost vnímá,“ prozradila Daniela.

Tím měla na mysli velké honoráře a lety první třídou. Spousta castingů, focení. Daniela cítí, že její kariéra není tolik o štěstí, jako o pořádné makačce. Před foťákem je velký profík, ale jinak nás velmi překvapila svou skromností a nesmělostí. „Někdy nezáleží co má ta holka na sobě. Je to o tom, jaká energie z ní září a jak se umí chovat,“ řekla skromně.

Když si chce Daniela odfrknout od práce, dá si dlouhého šlofíka a taky buchtu. Její sestra totiž ráda peče. Za pár dní už ale zase frčí do Londýna. Tam na ni čeká její přítel, kterému se určitě už stýská.

Sdílejte článek

Přečtěte si také