TopStar

20. března 2018 08:30

Princ Charles cestuje se svou postelí!

Myslíte, že si na cesty berete příliš věcí? Jistě ne více, než princ Charles. Ve Velké Británii vychází kniha Toma Bauera o výzkumech, jak princ Charles cestuje, a co si s sebou vozí. No řekněte, není to už trochu přehnané?

V knize se píše, že když se princ Charles vydává na cesty nebo na pouhou návštěvu, bere si s sebou rádio, lahvičku čisté vody, sedák na toaletové prkýnko, toaletní papír (Kleenex Premium Comfort je jeho nejoblíbenější) a dokonce i postel s ortopedickou matrací. Takže aby si užil princ víkend za hranicemi paláce, musí vyslat den předem své zaměstnance, aby tam dopravili všechny potřebné věci. A zvlášť můžeme mluvit o jídle: musí být organické a princ si ho vozí s sebou rovněž.

I když se o výjezdech Charlese mluví vždy včas, kdykoli se plány prince mohou změnit. Tak se již dvakrát stalo, že měnil čas svého příjezdu do konečného bodu a nakonec příjezd úplně zrušil. Jak se později ukázalo, zrušil svou návštěvu kvůli nádherné záři slunce v jeho zahradě.

Připomeňme si, že celý svět čeká na jednu z nejpompéznějších svateb, co se letos odehraje. Prince Harryho a Meghan Markle. Britská královská rodina si naštěstí nehraje na žádné velké tajnůstkáře a nic nenechává náhodě. Do velkolepé svatby prince Harryho a bývalé herečky Meghan Markle zbývají dva měsíce a Kensingtonský palác pustil do světa další detaily. Meghan se svěřila, že by byla ráda, kdyby ji k oltáři odvedla její matka. Tou je Doria Raglang, cvičitelka jógy. S matkou si je dívka velmi blízká, chodí společně každé ráno sportovat i nakupovat věci potřebné ke svatbě. V rozhovoru po zásnubách princ označil Meghaninu matku za „úžasnou“ osobu, takže je možné, že se bude snažit jejímu přání vyhovět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také