TopStar

22. července 2014 08:50

Táňa Sáblíková

Princ George slaví rok, jeho maminka to ale schytala od královny…Víme za CO!

Dnes je to přesně rok, co vévodkyně Kate přivedla na svět malého následníka trůnu prince George. Malé princátko se má čile k světu a už proběhla i oslava narozenin, a to v režii prarodičů Middletonových.

Manželka prince Williama je ale v poslední době trnem v oku královně Alžbětě II. Po návštěvě Austrálie Alžběta Kate kritizovala za její garderobu, ve větru se totiž Kate zvedla sukně a faux pas bylo na světě. Vévodkyně z Cambridge proto obměnila svůj šatník a obléká si úzké sukně.

Nyní ale je problém jinde. Kate prý hodně utrácí! Kdo by si však myslel, že například za dárky k prvním narozeninám svého synka, je na omylu. Alžběta Kate vyčítá sumu, kterou utratila při rekonstrukci Anmer Hall, budoucího domova Kate, Williama a malého George.

„Královna si zakládá na tom, že je starostlivá a není rozhazovačná. Kate ale nechala na Anmer Hall vyměnit střechu a společně s dalšími úpravami zahrady a rekonstrukcí jednoho obývacího pokoje utratila přes 800 000 dolarů (asi 16 milionů korun),“ prozradil zdroj z blízkosti královské rodiny.

Kate navíc podle zdroje okukovala i nové krby a další drahé věci. „Alžběta je šokovaná s Katina utrácení. Myslí si, že to nehází dobré světlo na celou královskou rodinu.“

Královna asi už zapomněla, že Kate je sice módní ikonou, ale je také často přistižena ve stejných šatech, protože utrácení za nové oblečení ji přijde zbytečné. Navíc je dost často viděna i v takových obchodech jako H&M nebo Zara. Tak proč neutratit trochu víc za pohodlný a krásný domov?

TIP Prima-Style.cz: Kate a Williamovi se budou věnovat také dnešní VIP Zprávy. Začínají za pět minut osm na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také