TopStar

11. března 2019 12:51

Tereza Šulcová

Princ Harry a Meghan Markle: Jak pokračuje rekonstrukce nového domova?

Jaro je za rohem a s tím i příchod královského miminka. Princ Harry s manželkou Meghan Markle se budou brzy stěhovat do jejich vysněného domova Frogmore Cottage. Ten nyní prochází velkou rekonstrukcí. Jak pokračuje renovace?

Koncem listopadu Kensingtonský palác oznámil, že se princ Harry bude s vévodkyní letos na jaře stěhovat do Windsoru. Podle informací chce královský pár mít klid a oprostit se od královského dvora na venkově, kde by mohl žít jako normální rodina. Z tohoto důvodu nedal budoucímu potomkovi královský titul.

V jejich budoucím domově Frogmore Cottage právě probíhá obrovská rekonstrukce. Jedná se o velmi staré sídlo, které bylo v katastrofálním stavu. V domě se nachází celkem pět bytů, které původně sloužily královským zaměstnancům. Tyto byty se promění na jeden prostorný dům, ve kterém bude dostatek místa pro Harryho, Meghan i jejich dítko včetně psů.

Frogmore Cottage dostal vévoda s vévodkyní jako svatební dar od samotné britské královny Alžběty II. Právě tam probíhala svatební hostina a pravděpodobně se jim tam zalíbilo. Podle britských zdrojů, bude celý komplex situován do moderny a přepychové elegance. V hlavních pokojích by neměly chybět obrovské krby ani studio na cvičení jógy.

„Jdeme s dobou, Meghan i Harry budou moct všechny spotřebiče ovládat pomocí chytrých telefonů,“ řekl zdroj. Meghanina matka má v domě vytvořený vlastní pokoj, jelikož bude manželskou dvojici často navštěvovat. Dům by měl mít podle všeho i vlastní školku, která bude v neutrální bílo-šedé barvě vybavená kamerovým systémem.

Dům je v současné době zahalen obrovskou bílou maketou, aby veřejnost nemohla vědět, jak rekonstrukce pokračuje. Podle deníku The Sun si Meghan a Harry na pomoc najali designérku Vicky Charles, která navrhuje, jak by měl celý interiér vypadat.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry bydlení Meghan Markle

Přečtěte si také