TopStar

22. ledna 2018 10:00

Princ Harry a Meghan Markle hledají bydlení. Budou sídlit vedle Beckhamů?

Nejen, že se nastávající prince Harryho začala přátelit s Victorií Beckham, ještě ke všemu vedle Beckhamů asi bude bydlet. Princ a jeho nevěsta se chtějí po svatbě usídlit v úchvatné oblasti Anglie Cotswolds.

Na sociálních sítích se objevují spekulace, že královský pár si chce pronajmout vilu v romantickém stylu hned vedle městečka Chipping Norton asi hodinu jízdy od Londýna. V této části Anglie žije nejen rodina Beckhamových, ale i oscarový režisér James Cameron nebo moderátor a žurnalista Jeremy Clarckson.

‚‚Všechno, co vím, tak že Harry si ten pozemek asi kupuje. Nerad bych zmiňoval něco víc,“ nechal se slyšet jeden z městských obyvatel.

Další z obyvatel byl překvapen, že si královský pár vybral právě tohle místo. Vždyť vila je prý na kraji rozpadu a potřebuje kompletní rekonstrukci.

‚‚Harry si ten dům chce vážně koupit. Ale je to staré a hrozně špinavé místo. Je spíš podobné chlívu. Bude to tam muset dát pořádně do kupy,“ pronesl muž.

Kensingtonský palác zatím informaci nijak nekomentuje. V současnosti žijí Meghan a Harry v Norfolku, anglickém hrabství, odkud se připravují ke svatbě. Nevěsta už se rozhodla, jaký střih svatebních šatů zvolí a teď zbývá už jen zjistit, kam se novomanželé přestěhují. Královský kronikář Omid Scobie v rozhovoru pro Good Morning America zmínil, že nevěstiny šaty budou jednoduché, stylové a velmi elegantní.

Sdílejte článek
Štítky britská královská rodina princ Harry David Beckham Victoria Beckham Meghan Markle

Přečtěte si také