TopStar

20. září 2017 18:28

Jiří Kubeš

Princ Harry by si měl pospíšit, bratr jeho vyvolené tlačí na pilu

Princ Harry dostal nepřímý povel od nevlastního bratra jeho vyvolené Meghan Markle. 51letý Thomas Markle Jr., syn otce princovy přítelkyně z prvního manželství, se sám chystá poněkolikáté oženit se svou sedmatřicetiletou partnerkou. Při této příležitosti uznal za vhodné pozvat v řadě pátého následníka britského trůnu na svou svatbu i rozlučku se svobodou v Las Vegas. Zároveň vyzval prince, aby neotálel a šel v jeho stopách.

„Meghan je sexy partie, dávej bacha, Harry, a neusni na vavřínech. Ona je zrozena k tomu, aby byla princeznou,“ V tomto duchu se Thomas Markle mladší vyjádřil o své sestře v rozhovoru pro jeden z britských deníků.

Není to poprvé, co nevlastní bratr komentuje život hvězdy oblíbeného seriálu „Kravaťáci“, která má status princovy přítelkyně už celých 18 měsíců. Zprvu se jí zastával před agresivními poznámkami jeho vlastní sestry Samanthy. 59letá Samantha se pokoušela všemožně diskreditovat Meghan v očích veřejnosti, kdy poskytovala jeden rozhovor za druhým a sestru očerňovala. Obvinila Meghan v nepřiměřených ambicích, egoismu a honu za „výhodnými“ muži. Pohrozila dokonce, že o Meghan Markle a její vypočítavosti napíše paměti.

!

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@meghanmarkle), Říj 25, 2016 v 3:11 PDT

V průběhu několika dní by se měl Harry oficiálně objevit s Meghan na zahájení Olympijských her pro válečné invalidy v Torontu. Tento dobročinný projekt princ sám založil. A právě v letošním místě konání proejktu se se svou možnou nastávající seznámil na jaře loňského roku. Odhodlá se princ právě na této události požádat svou vyvolenou o ruku? Nechme se překvapit.

Autor: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek
Štítky Las Vegas princ Harry Meghan Markle svatba

Přečtěte si také