TopStar

12. června 2014 10:50

Táňa Sáblíková

Princ Harry tajně na Slovensku... v překvapivé společnosti!

Princ Harry svůj žal po rozchodu s Cressidou Bonas již tiší v náručí jiné. A se svojí „Vendulkou utěšitelkou“ dokonce vyrazil na tajný výlet k našim východním sousedům na Slovensko!

Tam se totiž uskutečnila svatba dcery hraběnky Ilony von Krockow, jejíž předci pocházeli právě ze Slovenska. Obřad se sice uskutečnil ještě na území Maďarska, následná oslava ale již byla na zámku, který leží na slovenském území na hranici s Maďarskem.

A princ Harry, jako dobrý kamarád ženicha Alexandra Mavrose, obchodníka s diamanty, byl na tuto akci pozván taky. „Mavros se s Harrym dobře zná a výlet na Slovensko se mu líbil,“ řekl Novému Času zdroj. Přestože se svatba uskutečnila o víkendu, Harry se na bratislavském letišti objevil již minulý čtvrtek. Následující den si podle maďarského webu borsonline.hu a slovenského Nového Času prohlédl slovenské hlavní město.

Po jeho boku se navíc objevila překvapující dívka! A to jeho expřítelkyně Chelsy Davis, známá pařmenka a vymetačka večírků. Že by se dvě bývalé hrdličky dávaly opět dohromady?

Sdílejte článek

Přečtěte si také