TopStar

28. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Princ William: „Nevadilo by mi to, kdyby moje děti byly lesby a gayové“

Vévoda z Cambridge dostal zajímavou otázku během své středeční návštěvy organizace The Albert Kennedy Trust. Tato organizace se snaží pomáhat mladistvým, kteří mají jinou orientaci, než je zvykem.

Vévoda z Cambridge včera navštívil organizaci The Albert Kennedy Trust, která podporuje mladistvé s jinou sexuální orientací, než je heterosexualita. Chce tak podpořit všechny lesby a gaye v budoucím životě.

Londýnská organizace měla na prince Williama samé zajímavé otázky! Tou nejzajímavější byla otázka, zda by princi nevadilo, kdyby mu jeho děti – princ George, princezna Charlotte nebo princ Louis - řekly, že mají jinou sexuální orientaci.

„Myslím, že člověk nad tím nezačne přemýšlet, dokud se nestane rodičem. Myslím si, že by mi to nevadilo. Byl bych s tím naprosto v pořádku,“ svěřil se vévoda. Přiznal se však, že by se bál, jak by reagovala veřejnost.

„Jediná věc, které bych se bál, by byla veřejnost. Nevím, jak by na naše děti najednou pohlížela a jaký tlak by na ně následně nastal,“ dodal na závěr. „To je jediná věc, ze které jsem nervózní – ne proto, že by syn byl gay a dcera lesba. Bojím se, že by jim to zkomplikovalo život."

Sdílejte článek

Přečtěte si také