TopStar

27. dubna 2018 10:27

Princ William si zahraje na šoféra! Harryho poveze k oltáři sám

Nové detaily ohledně svatby prince Harryho jsou na světě! Ženichovým šoférem se stane jeho starší bratr, princ William. Informaci zveřejnil Kensingtonský palác. Jak to tak vypadá, půjde o nejnetradičnější svatbu v historii královské rodiny.

Není to žádné překvapení, málokdo z fanoušků pochyboval, že právě William, Harryho milovaný bratr a nejbližší přítel se stane i jeho svatebním řidičem. Spekulovalo se ale i o tom, že si ženich může na tuto významnou pozici vybrat dokonce někoho jiného. Kdyby si Harry bratra nevybral, začalo by se jistě hovořit o problémech mezi sourozenci. Přeci jen, na Williamově svatbě byl řidičem právě Harry.

Ceremonie se již fanoušci nemohou dočkat. Už za necelý měsíc dojde ke svatebnímu obřadu prince Harryho a jeho nastávající Meghan Markle. Je zřejmé, že půjde o svatbu roku a jednu z nejnetradičnějších svateb za historii královských ceremonií vůbec. Už 19. května uvidí fanoušci celou královskou rodinu v Kapli svatého Jiří pohromadě. Zatím je ale rodina plně pohroužena do příprav ke svatbě a William má plnou hlavu rozlučky se svobodou. Půjde přeci o Harryho poslední večírek za svobodna a ten musí být legendární.

O netradičnosti hovoří už jen fakt, že nevěsta bude mít na hostině vlastní proslov. Obvykle by měl mít proslov otec nevěsty, ovšem ten je prý silný introvert a slova se tak ujme bývalá herečka a zarytá feministka, pro kterou to jistě problém nebude.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle rozlučka se svobodou svatba

Přečtěte si také