TopStar

27. května 2019 10:59

Tereza Šulcová

Princezna Charlotte nastoupí k princi Georgovi letos v září do školy!

Princezna Charlotte oslavila 2. května teprve čtvrté narozeniny a už byla přijata na školu Thomas's Battersea, kterou navštěvuje její starší bratr princ George. Potvrdil to královský komentátor Omid Scobie.

Královský komentátor Omid Scobie potvrdil na svém Twitteru, že princezna Charlotte byla přijata na školu Thomas's Battersea, kterou navštěvuje její starší bratr princ George. „Princezna Charlotte se připojí k princi Georgovi a v září tohoto roku nastoupí na Thomas's Battersea,“ napsal na sociální síti.

Než nastoupí princezna Charlotte do školy, pobude ještě v mateřské školce Willcocks Nursery School v Londýně. Učebnicový plán školy St. Thomas's zahrnuje například lekce plavání až po lekce baletu. Princezna Charlotte tak bude moci brzy vídat svého bratra každý den. Pro malou princeznu to bude velký krok, protože do teď navštěvovala mateřskou školku, která měla naprosto odlišný harmonogram.

Ředitel školy Simon O’Malley oznámil, že se těší na všechny nové žáky. „Těšíme se na všechny nové žáky, které v září tohoto roku přivítáme do školy,“ svěřil se médiím. Princ William se kdysi nechal slyšet, že princ George miluje balet. Není tak tajemstvím, že hodiny baletu navštěvuje právě na této škole.

V březnu 2018 řekl William maltskému premiérovi, že i princezna Charlotte miluje tanec. Je tak velmi pravděpodobné, že jí učebnicový plán bude také vyhovovat.

Thomas's Battersea je vyhlášená londýnská škola. Za rok na této výběrové škole zaplatí urození rodiče v přepočtu kolem 514 tisíc korun za jedno dítě.

Je jasné, že jako čtyřletá má na skutečné studijní plány dostatek času a jedná se pouze o lehkou přípravu, než skutečně usedne do školní lavice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také