TopStar

20. prosince 2017 09:00

Princezna Charlotte si to umí zařídit, k Vánocům dostala jednu z nejdražších školek

Princ William i Kate Middleton přistupují k výchově svých dětí velmi pečlivě. Nehledě na to, že jejich synkovi Georgeovi jsou pouhé 4 roky, chlapec už chodí do školky. Rodičům to však bylo evidentně málo a nyní se do dospěláckého života odebere i jejich dvouletá dcerka Charlotte. Rodiče malé princezničky se rozhodli ji poslat do luxusní školky Willcocks u Kensingtonského paláce.

Samozřejmě, že právě tohle předškolní zařízení se velmi znatelně liší od klasických školek. V první řadě se zde děti potkají mimo her s neobvyklými činnostmi - například hrnčířství či hodiny poezie. V řadě další budou dítka chodit na exkurze do historických a vědeckých muzeí či do galerií. A v neposlední řadě budou školku každý týden navštěvovat příslušníci hasičské služby a policie, aby děti poučili, jak se zachoval při neobvyklých situacích a především, jak tyto situace nespáchat. No a nakonec přijde už jen kněz.

Předtím, než se Charlotte upíše na plný úvazek a bude navštěvovat školku každý den na celý den, čeká ji proces adaptace. Nejprve přijde princezna do své skupiny s rodiči a stráví tam nějaký čas s nimi, aby si zvykla na nové prostředí a netradiční pravidla. Poté, pokud půjde vše hladce a dítě nebude vystresované, tak budou rodiče požádáni odejít. Vychovatelé školky rovněž požádají rodiče, aby přinesli svou fotku a oblíbenou hračku jejich ratolesti, tudíž budou Charlotte stále na očích.

Výuka v takovém zařízení není žádná legrace, královští rodiče za ni zaplatí kolem půl milionu korun za rok! Tiskový mluvčí školky zveřejnil, že zařízení je velmi potěšeno volbou prince Williama a Kate Middleton. ‚‚Jsme nesmírně rádi, že si princ William a vévodkyně z Cambridge vybrali pro Charlotte právě nás. Jsme nedočkaví a moc se na ni těšíme,“ nechal se slyšet.

Vánoční dárek dostala Charlotte vskutku honosný. Do školky se pincezna podívá už 4. ledna.


Přečtěte si také