TopStar

19. července 2018 12:00

Ilona Blašková

Přípravy nového seriálu televize Prima Tátové na tahu jsou v plném proudu!

Když se před fotoaparát postaví čtyři frajeři a ještě si mezi sebe vezmou batole, může to být docela legrace. Tím spíš, když jsou to hlavní představitelé nového seriálu TV Prima Tátové na tahu. Pak to má navíc i tah na branku.

Také focení patří k herecké práci. Tátové na tahu se zvěčňovali na billboard a pózovali spolu se seriálovým dítětem Štěpána Benoniho alias Jakuba Berana. „Já musím říct, že máme úplně skvělý dítě. Byl jsem z toho od prvního dne nervózní, jak to bude probíhat. Moji dceru Adélku hraje Albert, tak se jmenuje ten chlapeček. Ale je úplně zlatý, je to milionový herec,“ prozradil Štěpán Benoni.

Bývalý hokejista, od přírody sice tichý, ale zato zatraceně sexy, je Štěpánovi sympatický. „On si dost zbabral svou sportovní kariéru a manželství. O děti se soudí, může o ně přijít. Je to takový sportovec a celý život byl. A jak je do toho zabejčený a chce to všechno zachránit, tak to je mi sympatický. To, jak se do všeho vrhá po hlavě,“ řekl Štěpán.

Všichni čtyři tatínkové mají jedno společné – jsou na mateřské dovolené. Vyměnili by si role se svými partnerkami i v reálném životě? „Asi bych se toho nebál, fakt ne. Neměl bych s tím problém. Kdyby taková situace nastala, tak si myslím, že úplně v pohodě,“ odpověděl Benoni. „Já jsem chtěl, akorát jsem si nestihl zaplatit nemocenskou, to byla ta zrada. To, co dělám, moje práce, mi tohle umožňuje, jediný, že jsem nestihl zaplatit nemocenskou, to na tom bylo blbý to zjištění, protože jsem se na to těšil, tak třeba příště,“ řekl Petr Vaněk.

Jediný z herců – Karel Dobrý – mateřskou dovolenou doopravdy zažil. Bylo mu třiadvacet, když se jeho tehdejší partnerce narodila dcera. „Vydělával jsem výrazně míň než moje tehdejší partnerka. Tak jsme se dohodli, že žena bude vydělávat a já se budu starat o dceru. Necelé dva roky jsem to dělal a bavilo mě to moc, včetně všech povinností s tím souvisejících jako odsáté mléko – kojili jsme. Po roce mi z toho začalo trochu hrabat a musel jsem ven. Protože jsem neměl ještě odpracováno a hledal jsem možnost pořádně makat v tomhle oboru. A teď už bych znovu šel na mateřskou. Myslím, že už jsem si těch třicet let odmakal,“ prozradil herec.

Na nový seriál Tátové na tahu se na Primě můžete těšit od září. Už teď ale můžete sledovat oficiální Instagram Tátové na tahu, kde najdete spoustu zajímavostí z natáčení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také