TopStar

31. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Přítel Kim Kardashian zaútočil: Oběť skončila v nemocnici

Americký rapper Kanye West napadl na letišti v Los Angeles fotografa. Ten skončil v nemocnici. Podle portálu TMZ ho policie podezírá nejen z napadení, ale i z pokusu o krádež fotoaparátu. Případ vyšetřuje losangeleský prokurátor.

Kanye West (36) se stal hrdým otcem a se svou přítelkyní Kim Kardashian (32) plánoval svatbu. Vypadalo to tedy, že se bouřlivý rapper konečně usadil.

Dopadlo to ale nakonec úplně jinak. Na letišti v Los Angeles rappera jeden z novinářů bombardoval peprnými otázkami, Kanye se rozzuřil a brutálně ho napadl. Novinář s četnými zraněními byl hospitalizován v místní nemocnici. Při té příležitosti mu ještě rapper chtěl vzít fotoaparát. Za tuto skutečnost byl obviněný za pokus o krádež a hrozilo mu vězení.

Kanye West svou hudební kariéru odstartoval roku 1996, když jako producent spolupracoval s rapperem Gravem. Posléze produkoval skladby pro Jermaine Dupri, Foxy Brown či Goodie Mobb. Slavným se stal až roku 2001, kdy se podílel na albu The Blueprint. O tři roky později vydal své debutové album The College Dropout. Mezi rapperovy nevětší hity patří skladby jako Jesus Walks, Gold Digger či Love Lockdown. Na kontě má 21 cen Grammy, 3 Brit Awards a sedm BET Awards.

-juf-


Přečtěte si také