TopStar

23. července 2018 10:05

Ilona Blašková

Pro fanoušky rappu a módy není Anna Mimieux žádnou neznámou

Tak pokud vás baví rappová scéna, máte rádi módu a nebo patříte mezi fanoušky burlesky, pak je vám jméno Anna Mimieux možná povědomé. Tato mladá česká umělkyně je ztělesněním všeho! A možná i díku tomu má svůj osobitý styl. Její oblečení nosí rappeři až v Americe. Jak se jí to povedlo?

Proniknout na zahraniční trh je snem snad každého českého návrháře a Mimieux se to podařilo celkem brzy. V pouhých dvaadvaceti letech! Stačilo mít dobré nápady a umět je správně použít. „Na začátku jsem to hodně dělala tak, že jsem obepisovala lidi a zkoušela jsem, jak se to chytne. A většinou se to všem líbilo. Takže moje tvorba se dělí na dvě části. Jedna je elegantní, hodně dámská část a potom mám teplákovky. To se soustřeďuji na rappovou scénu. Ať už jde o Ameriku, Anglii nebo teď hodně na Itálii,“ prozradila návrhářka.

Anny tvorba oslovila známé hudebníky ale i třeba herce Simona Rexe. „ Jsou to osobnosti, která já hodně respektuji a když je možnost se s nimi propojit, tak jim ráda poskytnu výrobek a většinou se jim tak líbí, že pak spolupracujeme dál,“ řekla Mimieux.

A teď něco mnohem elegantnějšího. Anna je totiž členkou souboru Prague Burlesque, kde může zúročit všechny své vášně. A tedy návrhářství i zpěv.

Sdílejte článek