TopStar

23. října 2017 14:30

Jiří Kubeš

Problémy s jídlem, sebedestruktivní chování, závislosti na tvrdých drogách, závislost na alkoholu...Demi Lovato

Po řadě singlů a desce teď do světa vyslala zpěvačka Demi Lovato dokument o sobě! Možná si říkáte jestli není moc mladá, vždyť ani nemohla nic zažít. Věřte, že to co má za sebou ve svých pětadvaceti letech, mnoho z nás nezažilo a snad ani nezažije.

Zpěvačka Demi Lovato je ukázkovým příkladem dětské hvězdičky, která neusnesla slávu a raketový start do showbyznysu začala už v patnácti řešit alkoholem. První zkušenost s kokainem přišla o dva roky později.

„Byla jsem v Kolumbii a pozvala jsem pár lidí na večeři. Skupinu a tanečníky. Zaplatila jsem za všechny alkohol. Někdo navíc přinesl drogy. Pak jsme se přemístili na hotel, který jsem zdemolovala.“

A od té doby to bylo u Demi, jak na houpačce. Jeden den byla v pohodě a druhý se opíjela drogovým koktejlem. Poprvé byla na odvykačce v osmnácti letech. Lékaři u ní zjistili bipolární poruchu, která prohlubovala špatné psychické stavy zpěvačky.

„Nebyla jsem schopná pokračovat v koncertech. Potají jsem si dávala kokain v letadle, v koupelně, a to vše v noci, aby na to nikdo nepřišel. Vzpomínám si, že jednou v noci, jsem to přehnala s kokainem a začala jsem se dávit a moje srdce začalo strašně bít a já měla strach, že jsem se předávkovala.“

Zářivá budoucnost brunetky začala mít trhliny. Na zpěvačku nebylo spolehnutí, byla nepříjemná na své lidi v týmu a nedělalo ji problém přijít na vystoupení pod vlivem.

„Já jsem buď dorgy brala nebo jsem je distribuovala. Podváděla jsem při testech na drogy s cizí močí a lhala lidem do tváří. Je to trapné, když se ohlédnu do minulosti, jaká jsem byla...,“ přiznává zpěvačka.

Zlomový moment pro ni bylo uvědomění si, že pokud bude ve zběsilé jízdě pokračovat, tak přijde o své přátele a lidi, které má ráda. Teď už šest let abstinuje a s drogami nechce mít nic společného. Tak hlavně ať ji tento postoj vydrží co nejdéle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také