TopStar

14. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Proboha! Z Gladiátora je taťulda

Herec Russell Crowe se nerad fotí. Není divu, když je všechna jeho mužná krása vniveč. Poločas rozpadu jeho svalů načal jediný film – Master and Commander: Odvrácená strana světa.

Před deseti lety, když se tenhle skvělý film natáčel (dívejte se v neděli od 20.15 na Prima Cool), dostal Russell Crowe za úkol přibrat, aby co nejvíc připomínal skutečnou historickou postavu britského námořního kapitána Jacka Aubryho. Zdatně se cpal vším možným a od té doby válčí s váhou průběžně. Kdysi ohromil nádhernou postavou Gladiátora, ale teď by v aréně mohl představovat spíš hrošíka.

Ještě se dal jakž takž do pořádku před třemi lety kvůli roli v Robinu Hoodovi, ale teď to vypadá, že z honoráře dvaceti milionů dolarů neinvestoval do osobního trenéra ani floka. Jen pod dohledem odborníka se totiž Russell dokope jít běhat nebo do posilovny. „Jak nad sebou nemám bič, jsem líný,“ přiznal v jednom z rozhovorů.

Letošní léto tráví herec se svými syny, desetiletým Charlesem a sedmiletým Tennysonem, které si vzal na prázdniny. S manželkou Danielle Spencer už nějaký čas žijí odděleně. S chlapci je Russell Crowe spoustu času v bazénu. Možná jim vypráví, jak kdysi natáčel právě film Master and Commander také v obřím bazénu v Mexiku (ve stejném se filmoval i Titanic) a na scény přísně dohlíželi historici.

-jad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také