TopStar

10. června 2018 09:04

A proč ne? Slavní muži, kteří milují líčení

Doby, kdy byla dekorativní kosmetika jen pro dámy, jsou ty tam. Téměř nikdo se už nediví, když vidí vizážistu či maskéra muže. Zvykli jsme si i na beauty blogery, kteří doporučují rozličné kosmetické produkty. No a slavní muži, kteří si libují v líčení jsou už také na denním pořádku. Podívejte se sami.

David Bowie

Zesnulá hudební hvězda David Bowie může být snadno označen za ‚‚pionýra‘‘ pánského líčení. Hudebník si dělal oční linky, profesionálně využíval stíny a tužky všelijakých odstínů.

Ville Valo

Sexy finský idol mnoha žen se na pódiu vždy zjevuje jako správný rocker. Jeho osobité kouzlo tkví v kouřových stínech a čepici. Proč zrovna čepice se neví, ale smokey eyes zvládá zpěvák precizně.

Marilyn Manson

Říká se, že bez make-upu vypadá kontroverzní zpěvák jako typický průměrný statistický muž. To si ale veřejnost neumí představit, bez černých stínů a višňové rtěnky zkrátka Marilyn neexistuje.

Cristiano Ronaldo

Ronaldo předběhl všechny muže světa a stará se o sebe více než kterákoli modelka. V první řadě, fotbalista se nestydí přiznat, že podstoupil několik plastických operací. A jelikož se Cristiano nemůže pochlubit ideální pletí, tak volí před důležitými událostmi vhodný odstín make-upu, který mu alespoň špetku dopomůže.

Johnny Depp

Krasavec Johnny Depp používá make-up nejen pro své role (především Jack Sparrow), ale i v soukromí. Herec umí používat tužku na oči lépe než mnohé ženy a díky tomu je jeho pohled ještě pronikavější.

Bill Kaulitz

Zpěvák někdejší neuvěřitelně slavné kapely Tokio Hotel je v podstatě guru make-upu a účesů. Vzpomínáte na jeho lví hřívu? A precizně namalované oči? V jednom z rozhovorů se Bill přiznal, že v jednu dobu ho novináři utrápili otázkami, jak a čím se líčí, a proto dokonce natočil instruktážní video.

Jared Leto

Všemi milovaný Jared Leto ví, jak podtrhnout své bezedně modré oči! Proto používá černou tužku a tmavé oční stíny.

Sdílejte článek
Štítky líčení beauty bloger

Přečtěte si také