TopStar

18. dubna 2013 17:00

Dagmar Dandová

Proč se Alice Bendová pere s dcerou?

Proč se Alice Bendová pere s dcerou?

Herečka Alice Bendová (39) se rozešla s manželem Václavem Bendou (37) kvůli tomu, že jí byl nevěrný a péče o jejich dvě děti Alici (3) a Vaška (5) zbyla na ní. A jak přiznala, je to velice náročné.

„Největší boje s dětmi svádím ve vaně. Když Aličce myji vlasy, je to jako v bojové zóně. Jsem pokaždé úplně mokrá. Strašně nesnáší, když se jí šampon dostane do očí, které ji pak pálí. Naštěstí jsem jí pořídila šetrnou dětskou kosmetiku, takže doufám, že příští mytí už bude bez boje. Teď ale radši Aličce nesahejte na hlavu. Má rýmu, tak jsem jí vlasy pět dní nemyla,“ řekla Bendová, které vztah s o třináct let mladším partnerem vyloženě svědčí, protože vypadá lépe než kdy předtím.

Nový přítel je podle toho, jak skvěle teď herečka vypadá, mnohem lepší recept než plastické operace a diety. Jídlo si Bendová totiž rozhodně neodpírá. Na uvedení nové značky kosmetiky si dala obrovský kus máslového dortu.

„To je jenom předkrm,“smála se mrcha z Rodinných pout, která ze všeho nejradši miluje exotickou kuchyni. Bendová umí skvěle vařit, nejradši připravuje ústřice, thajské kari s krevetami a jasmínovou rýží nebo slávky na víně.

Herečka stále není rozvedená s hokejistou Václavem Bendou (37), ale VIP zprávám se přiznala, že mezi ní a mladým Michalem Topolem (28) je určitě láska. Jestli ale osudová, to zatím říct nemůže.

-dad-

Sdílejte článek
Štítky kosmetika boj Alice Bendová

Přečtěte si také