TopStar

4. července 2013 14:10

Denisa Nováková

Prokletý film Terminátor: Další žaloba!

Kultovní film Terminátor je asi prokletý. Nedávno jsme vás informovali o zatčení amerického herce Edwarda Furlonga (35). Teď sedí za katrem už druhý hrdina akčního snímku.

Nick Stahl (33), který hrál Johna Connora ve filmu Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003) byl zatčen měsíc poté, co byl propuštěn z léčení na psychiatrii. Policie ho v motelu v Los Angeles zadržela kvůli přechovávání metamfetaminu.

Do problémů se Nick Stahl kvůli drogám opakovaně dostal už dříve. Od poloviny května loňského roku byl oficiálně nezvěstný. Teprve po několika dnech Stahl poslal manželce e-mail. Napsal jí, že je v pořádku a nastoupil na třicetidenní léčení.

O měsíc později byl herec opět nahlášen jako nezvěstný poté, co z léčebny odešel. Po pár dnech Stahl začal komunikovat s rodinou a nakonec se na léčení vrátil. Třetí malér měla hvězda z Terminátora na konci loňského roku, kdy byl zatčen kvůli obscénnímu chování.

Nick se ve filmové branži pohybuje od devadesátých let. Už jako třináctiletý si po boku Mela Gibsona zahrál v dramatu Muž bez tváře (1993).

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také