TopStar

30. září 2018 17:00

Markéta Škorňová

Proměny nejmladší Kardashianky. Jak se díky plastikám změnila Kylie?

Na tak mladý věk toho stihla už poměrně dost. Jednadvacetiletá Kylie Jenner z klanu Karadashianů je nejen úspěšná podnikatelka, ale značné zkušenosti má i s plastikami. Ona sama většinu z nich popírá, ale fotky mluví jasně. Co myslíte?

Ve Spojených státech není snad nikdo, kdo by neznal klan Kardashianových. Pět sester, které se týden co týden objevují na televizních obrazovkách s jejich reality show. Khloe, Kim, Kourtney, Kendall a Kylie jsou jedny z největších celebrit Ameriky.

Kylie se před televizními kamerami objevuje už od útlého dětství a diváci tak mohli být svědky její nepřehlédnutelné proměny, kdy se z káčátka stala nádherná labuť. Ale na kolik se jedná o přirozený vývoj a kde pomohly šikovné ruce plastického chirurga? To vám právě teď ukážeme!

Rty

Plné rty jsou pro Kylie typické, ale nebylo tomu tak vždycky. O tom, že si nejmladší Kardashianka nechala zvětšit rty, nemůže být pochyb. Fotky z ne tak dávné historie mluví za vše. A ani sama Kylie se faktem, že má napíchané rty, netají. V jednom z dílů jejich rodinné reality show sama přiznala, že měla celý život komplexy ze svých úzkých rtů.

Jedna z nejmladších miliardářek světa však po narození dcery Stormi značně upustila od úprav zevnějšku a nechala se slyšet, že chce být víc přirozenější.

Nos

Mnoho spekulací se už pár let hemží kolem jejího nosu. Někteří plastičtí chirurgové jsou přesvědčení, že Kylie má nos upravený, ona sama však tvrdí, že to všechno je jen dobrá práce make-upu.

Však to byly právě holky Kardashianovic, které se postaraly o boom v konturování obličeje. Je pravda, že Kylie bez perfektního make-upu snad ani nevychází z domu, jestli však dokáže s líčidly čarovat tak, že si zúží nos a zmenší nosní dírky, tak bychom takovou lekci malovaní prosili také.

Prsa

Kylie nikdy neměla problém s velikostí prsou. Ke své postavě měla prsa ideální. Fanoušci si ale v roce 2015 všimli, že z čista jasna má Kylie prsa výrazně větší a pevnější. I tento zákrok však mladá maminka popírá. „Ne lidi, nemám prsní implantáty! Pravdou je, že jsem starší, přibrala jsem a mé tělo se s věkem tvaruje. Práce s těmi nejlepšími maskéry mě naučila spoustu úžasných triků, jak vyzdvihnout své přednosti. Přísahám, že se dá zatočit s problémovými partiemi, aniž byste museli přemýšlet o plastice,“ napsala tehdy Kylie svým fanouškům.

Zadek

Zadeček je typickým poznávacím znamením této nepřehlédnutelné rodinky. Snad vyjma Kendall a bratra Roberta Jr. má zbytek rodiny opravdu nepřehlédnutelné zadky. Ale na rozdíl od nosu a prsou, u kterých doktoři Kylie nevěří, na zadečku se shodují, že ten má přírodní. „Celá rodina má dispozice k většímu pozadí a Kylie není výjimkou. Je možné, že podstoupila redukci či zmrazení tuku v oblasti bříška, aby více vynikly takzvané přesýpací hodiny, ale věřím, že zadeček mají všechny dámy přírodní,“ uvedla doktorka Galyna Selezneva pro The Mirror.

Ať už je Kylie Jenner přírodní či celá „z plastu“ faktem zůstává, že toho za svých 21 let zvládla opravdu hodně, včetně porození dcerky Stormi. A pokud je ona sama se sebou spokojená, je všechno v pořádku.

A co vy? Kdybyste měli neomezené možnosti téhle podnikavé slečny, vylepšili byste svůj zevnějšek, nebo jste sami se sebou spokojeni?

Sdílejte článek
Štítky Kylie Jenner plastiky Kardashianky

Přečtěte si také