TopStar

3. června 2014 17:11

Protiva Justin Timberlake v Praze – exkluzivní fotky

Ulovit snímek zpěváka Justina Timberlakea v Praze, to není jen tak. Schovává se už od pondělního večera, kdy přiletěl do Prahy soukromým letadlem. Jenže! Náš redakční fotograf Jirka Janoušek je paparazzi a navíc trpělivý. Takže tady je exkluzivně na Prima-Stylu.cz Justin těsně před koncertem.

Z hotelu Four Seasons v Praze vyšel Justin Timberlake v džísce s nášivkami, maskovaný brýlemi a čepicí. Že by byl vstřícná hvězda, o tom nemůže být řeč ani náhodou.

Doporučujeme zavolat například Johnu Travoltovi, který loni okouzlil během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, a poradit se, jak se chovat k fanouškům, milý Justine! No nic...

Ani úsměv, ani zamávání, ani jediná fotka s nikým a šup do O2 Arény na zvukovou zkoušku.

Timberlakea překvapivě v nejmenším nezajímala Praha, která hvězdy obvykle okouzlí. Celý den zůstal zavřený na hotelu, přestože v minulých dnech vůbec náročný program neměl.

Večer se čeká hvězdná show a usměvavý chlapík. Takový Justin určitě na pódiu být umí. Až se ale zase z Prahy odplíží, zůstane hodně fanoušků, kteří čekali na úsměv před hotelem několik hodin, hodně zklamaných.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také