TopStar

10. listopadu 2017 10:42

Provokativní fotka Megan Fox ve spodním prádle

Na konci října se ukázalo, že se jednatřicetiletá Megan Fox vrací k herectví. Neskonale krásná maminka tří dětí se nechala slyšet, že film ji ale neodradí od její nejoblíbenější činnosti, navrhování spodního prádla pro značku Frederick's of Hollywood. Herečka je zároveň i akcionářkou a kreativní ředitelkou společnosti.

Před krátkou dobou zveřejnil sex symbol Hollywoodu fotografii před zrcadlem, kde Megan pózuje v neuvěřitelně pikantním spodním prádle z nadcházející kolekce značky. Kráska si na sebe vzala bílé krajkové body, čímž jistě přesvědčila mnohé fanoušky, aby si rozmysleli výběr svého prádla: ,,Znovu v práci. Koukněte, brzy vyjde, právě na svátky," napsala modelka k fotografii, která byla pořízena u ní v ložnici.

At it again. Sneak peak, coming soon- just in time for festival season. @fredericks_hollywood

Příspěvek sdílený Megan Fox (@the_native_tiger), Lis 9, 2017 v 6:08 PST

Uživatelé sociální sítě Instagram nechali pod snímkem kolem 1500 komentářů. Sledující hvězdy nemohou uvěřit, že Megan je matkou tří dětí. A aby toho nebylo málo, nejmladšího syna porodila herečka teprve před rokem. A už nyní je opět ve skvělé formě. Hvězda ,,Transformers" se nechala slyšet, že její tajemství skvělé figury spočívá ve vynechání pečiva a uhlohydrátů z jídelníčku: ,,Žádné krekry, houstičky a chipsy, zkrátka nic nezdravého. Jediné, co si dovolím je káva, jednou denně." Zároveň navštěvuje celebrita pravidelně posilovnu a cvičí i doma. Dámy, vezměme si z Megan příklad!

Sdílejte článek
Štítky Instagram Megan Fox

Přečtěte si také