TopStar

3. dubna 2015 07:44

Ivana Nádvorníková

Průřez rekordy Ewy Farne: Proč je jí jedno, že je „tlustá“?

Ewa Farna vyletěla coby star písničkou Měls mě vůbec rád z roku 2006. Ještě ten rok vydala svou první desku a stala se Objevem roku v anketě Český slavík. A pak už to šlo jako na běžím pásu.

V roce 2008 absolvovala turné Blíž ke hvězdám, které obsahovalo 18 koncertů. Tehdy jí bylo 14 let. Stala se historicky nejmladší zpěvačkou, která podobné turné absolvovala. Vzniklé živé DVD a CD bylo nejprodávanějším albem roku. Tehdy rok Ewa završila třetím místem v anketě Český slavík v kategorii Zpěvačka roku. V roce 2010 vyhrála cenu Anděl a kategorii Zpěvačka roku a o rok později se stala dokonce moderátorkou těchto cen. Ceny s ní moderoval Tomáš Klus, který byl taky jejím tehdejším partnerem. V roce 2012 úspěšně složila zkoušku na gymnáziu v Českém Těšíně. Den poté měla autonehodu a přišla o řidičák…

Podívejte se, jak se během let Ewa, u níž se teď řeší hlavně její partnerské vztahy a kolísající váha, měnila. „Já se ale neživím modelingem, ale zpěvem,“ říká Ewa ke své váze a dodává, že se jinak cítí jako normální holka.

Ewa má u nás na Prima Style svůj video deníček. Tohle už pro nás natočila:


Přečtěte si také