TopStar

18. května 2013 16:30

Blanka Konrádová

Průšvihářka Lindsay Lohan: Ničeho nelituju!

Divoká a stále nepoučitelná! Taková je herečka Lindsay Lohan. Podle rozhodnutí soudu musela Lindsay nastoupit do psychiatrické léčebny na devadesátidenní odvykací kúru.

Herečka však po pár hodinách ze sanatoria utekla zpět do New Yorku. Tento útěk se jí však nevyplatil. „Udělala obrovskou chybu a její konání má velmi vážné důsledky. Byl na ni vydán zatykač a odsedí si ve vězení dva týdny,“ uvedl deník Daily Mail.

S herečkou se nepříjemnosti táhnou delší dobu. Byla dvakrát zatčena pro řízení pod vlivem alkoholu a zneužívání kokainu, za což si měla právě v léčebně odpykat svůj trest. Mimo jiné měla dlouhý lesbický vztah s anglickou zpěvačkou a skladatelkou Samanthou Ronson. Byla obviněna z krádeže náhrdelníku v obchodě v LA (byla odsouzena, ale soudce později změnil krádež na "přestupek").

Život Lindsay Lohan byl údajně ovlivněn jejím otcem Michaelem, jenž byl obchodníkem na Wall Street a jeho láska k násilí, alkoholu a drogám ho vždy dovedla do vězení. „Trošku jsem se potatila.“

Přesto herečka ničeho nelituje. „Ne, já žiju bez lítosti. I když jsem udělala v životě chyby, nikdy bych nic nezměnila. Ničeho nelituju. Snažím se naopak spíš z chyb poučit.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také