TopStar

14. února 2014 13:50

Dagmar Dandová

První dáma USA Michelle Obama radí matce Justina Biebera, jak na nezdárného syna

Matka zpěváka Justina Biebera Pattie Mallette si poslední dobou vůbec neví rady se svým "rozjančeným" synkem, kterého nedávno zatkla policie, když řídil své Lamborghini naprosto pod parou. Na pomoc jí přispěchala manželka amerického prezidenta Barracka Obamy Michelle.

"Pattie by teď měla být Justinovi hodně nablízku, aby věděl, že při něm stojí a že tu bude vždy jen pro něj," řekla Michelle Obama v rozhovoru pro Univision minulý týden. "Měla by si s ním pořádně promluvit a zjistit, co se děje v jeho hlavě. Justin by si měl uvědomit, kdo je v jeho životě důležitý a že se na svou rodinu může kdykoliv spolehnout," dodala první dáma.

Pattie Mallette měla vždycky s Bieberem spíše kamarádský než rodičovský vztah a skoro všechno mu dovolovala. Podle zdroje z jejich okolí byla jen otázka času, než se Justin urve ze řetězu.

"Jeho matka pro něj chtěla vždycky jen to nejlepší, ale je těžké někoho vychovávat, když ho neustále pronásledují fanynky a paparazzi. Justin je v podstatě nonstop pod dohledem a už se neptá své matky na to, co může dělat a co ne," prozradil zdroj ze zpěvákova okolí.

Koukněte se na fotky z Bieberovy nehody:

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také