TopStar

5. dubna 2018 11:55

Ilona Blašková

První záběry z nového klipu Thoma Artwaye

Thom Artway nepatří mezi rychlokvašky. V klidu si jde svým tempem, tvoří jeden hit za druhým, hraje na zahraničních festivalech a pomalu dodělává druhou desku. Vlašťovkou z ní bude nový singl, který pro vás máme společně se záběry z natáčení videoklipu v Londýně.

Singl All I know je nová písnička o lásce, která vyjde už za dva týdny. Klip k písni se točil ve dvou městech. V Brně v hale s moderními gymnastkami a v ulicích Londýna. V klipu se Thom Artway do jedné z gymnastek zamiluje. Na rozdíl od natáčení většiny jeho klipů se tak od něho před kamerou očekával i herecký výkon. V tomto případě mu to trochu problém dělalo, protože se do toho nemohl vůbec dostat.

Sympatický čtyřiadvacetiletý zpěvák má teď před sebou několik koncertů po české republice, ale i v zahraničí. Čeká ho hraní v Nizozemí, Německu i Finsku s jasným cílem - expandovat. „Český trh je velice malý, takže se snažím zaujmout i lidi ze zahraničí,“ prozradil zpěvák.

V září vydá novou desku, která prý bude veselejší, než Tomova prvotina. Narozdíl od bezstarostné práce na první desce, prý teď ale cítí lehký tlak. „Lidé očekávají, že udělám zase něco dobrého a něco ještě lepšího než minule. Ale to nevím, jestli zvládnu. Protože já to pořád dělám tak, jak já bych si představoval,“ řekl Thom. Tak snad jeho představy naplní očekávání fanoušků

Sdílejte článek

Přečtěte si také