TopStar

6. dubna 2018 10:57

Punková Nicole Kidman v traileru nového filmu ‚‚Jak balit holky na mejdanech“!

První trailer snímku režiséra Johna Camerona Mitchella je na světě už od podzimu. Teď se ale na sítích objevil nový a fanoušci jsou nadšeni především vzezřením Nicole Kidman. Aristokratická kráska se pro tentokrát proměnila v punkovou divu a pořádně jí to sedlo! Podívejte se sami.

Nový snímek ‚‚Jak balit holky na mejdanech“ je dost netradiční a překvapí nejednoho diváka. Už jen herečka Nicole Kidman, která se ve svých 50 letech představí jako punková ‚‚dáma“ a bude vůdčí osobností punkového povstání. Celý filmový děj se odehrává v roce 1977 a je na motivy povídky Neila Gaimana. Hlavní roli naivní podivínky si zahraje Elle Fanning (známá rolí ve snímku ‚‚Sidney Hall“), do které se zamiluje nespoutaný punker, nepříliš známý herec Alex Sharp. Nejde jen o to, že jeho dívka je mimozemšťanka, ke všemu zbývá dvojici 48 hodin života.

Diváci se na nespoutanou a fantastickou šílenost mohou těšit 18. května letošního roku.

Snímek má za cíl poukázat na punkový přístup k životu, svobodu a celkově hudební a životní styl. Jak je z traileru patrné, každá romantická scéna je naprosto narušena břitkým a cynickým humorem. Každá možná autorita je zesměšněna a to včetně britské královny.

Základ komedie tvoří vtipný scénář, který se nebojí kombinovat vše se vším, primárně bořit žánrová klišé a znesvětit každý sentimentální moment, který se naskytne. Nejde o romantickou komedii, ale spíše o parodii, která se šikovně a nenásilně prolíná se sci-fi a s úvahami o punku.

Elle Fanning ztvárnila hlavní roli naivní podivínky

Sdílejte článek

Přečtěte si také