TopStar

20. května 2015 10:40

Barbora Koukalová

Raději byste hodnou mámu, nebo divokou dračici? Mezi Petrou a Simonou si těžko vyberete

Z modelek Krainové a Faltýnové se snad poslední dobou staly kamarádky, naposledy se Petra bavila se synem Krainové, nyní obě jedou v kšeftu pro známý pražský salon. Asi záměrně, jako jin a jang. Každý si vybere to svoje.

Postavit je vedle sebe je nejspíš záměr a velmi chytrý tah. Nikdo se totiž na Simoně Krainové (42) a Petře Faltýnové (37) nedokáže shodnout jednoznačně, takže teď si můžete vybrat a zároveň porovnat, jak krása dokáže být nevinná a stejně tak rajcovní.

Hodná mamka Simona, která by snad ani nepřešla nikdy na červenou, a vedle ní Petra, toho času ve vztahu s Marešem, který je teď, ale za minutu to může být jinak, a než my to zpracujeme, tak to opět nastane změna.

Čili už navždy říkejme Leošova holka, ať v tom neděláme zmatek.

Simona s jedním spokojeným manželstvím a dvěma dětmi, všude slunce a duha, která nevypadá, že by kdy měla zmizet. A vedle ní holka, co projde vztahem a zůstane po ní spálená zem, zničení muži a spousta vypitých lahví alkoholu na léčbu zlomeného srdce.

Obě modelky patří mezi ty naše nejžádanější, i když každá jinak, Krainová na velkých zakázkách, Faltýnová zase na mole a pak taky v nedostižných snech všech mužů, kteří jí kdy přešli přes cestu. Co byste si raději vybrali vy?

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také