TopStar

28. června 2013 16:10

Blanka Konrádová

Radka Kocurová porodila Rosickému syna Tomáška. Předčasně?

Modelka Radka Kocurová (32) přivedla v úterý v pražském Podolí kapitánovi české fotbalové reprezentace Tomáši Rosickému (32) syna. Dostal jméno po otci.

„Konečně se to povedlo. Je ze mě babička! Malý Tomáš je krásné a zdravé miminko. To je v tuhle chvíli nejdůležitější,“ řekla Eva Rosická, matka známého fotbalisty tiskové agentuře ČTK. Vzhledem k tomu, že byla Radka Kocurová údajně ještě nedávno v šestém měsíci těhotenství, je dost možné, že se malý Rosický narodil předčasně.

Mladý pár je konečně šťastný, miminko si totiž přáli už několik let. Kocurová bohužel před dvěma lety na konci pátého měsíce potratila. Radka s Tomášem byli tehdy z nešťastné události opravdu hodně špatní. Když byla Radka těhotná podruhé, dávala na sebe opravdu pozor. Aby dítě neohrozila, raději ani za Tomášem nelétala do Londýna.

Rosický potkal druhou vicemiss České republiky 2002 na společném focení krátce po soutěži Miss. Dohromady je dal známý fotograf Petr Škvrně (ten v roce 2003 tragicky zahynul při autonehodě). Šušká se, že fotbalista už požádal modelku o ruku a svatba je prý na spadnutí.

Maminka Eva Rosická prozradila, že Tomáš byl jako kluk strašně nepořádný. Jakmile přišla řeč na úklid, okamžitě zmizel. V dětství známý fotbalista při pohybu přetěžoval přes kyčle stehenní svaly. Na prahu dospělosti Tomáš Rosický málo jedl. Když pak získal zahraniční angažmá, byl tak hubený, že na něj publikum skandovalo: „řízek, řízek!“ Fanoušci mu touto cestou vzkazovali, aby začal jíst a trochu přibral.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také