TopStar

28. dubna 2018 08:52

Radost v rodině Oldřicha Navrátila! Herec bude mít čtvrtého vnuka

Už v červenci se herci Oldřichu Navrátilovi narodí čtvrtý vnuk. A přesněji vnučka. Jeho dcera je v sedmém měsíci těhotenství a už brzy udělá svému tatínkovi radost. Ten si plánuje přivézt do porodnice rodičce i novorozené nefalšovanou slepičí polévku.

Při premiéře filmu ‚‚Dvě nevěsty a jedna svatba‘‘ se Oldřich Navrátil pochlubil, že jeho dcera je v sedmém měsíci těhotenství a herci se tak už brzy narodí čtvrté vnouče. ‚‚Čekám vnučku, moje dcera už je v sedmém měsíci. Užívám si to, už mám nachystanou starou slepici, ze které udělám polévku a tu dovezu rodičce do porodnice,‘‘ nechal se Navrátil slyšet.

‚‚Ne, ne, já mám blbý vkus, tak to nechám na ní,‘‘ odpověděl herec na otázku, zda už chodí kupovat pro vnučku oblečení. I přesto by se ale na nákupy vrhnout mohl, přeci jen je Navrátil už zkušený dědeček - vnoučata už má totiž tři.

Rodák z Třebíče se narodil v roce 1952. Už od svého mládí se zajímal o herectví a rozhodl se tedy po střední škole studovat JAMU v Brně. Po studiu začal hrát v Divadle na provázku také v Brně, kde hrál dva roky. Poté se přestěhoval do Prahy a začal hrát v divadle Ta Fantastika. Tam se zapsal do povědomí diváků především svou rolí Hieronyma Bosche v představení ‚‚Zahrada rajských potěšení‘‘. Od té doby je na volné noze. Můžeme ho stále vidět v divadelních představeních, seriálech a inscenacích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také