TopStar

30. května 2018 21:59

Radostná novinka! Diane Kruger a hvězda seriálu Živí mrtví čekají první děťátko

Už nějakou dobu se spekulovalo, zda je hvězda filmového trháku ‚‚Trója‘‘ skutečně těhotná. Až teď je to však oficiálně potvrzeno! Jednačtyřicetiletá herečka Diane Kruger čeká první miminko se svým současným partnerem, hvězdou seriálu ‚‚The Walking Dead‘‘, Normanem Reedusem. Pro toho to bude dítě už druhé. Moc se ale těší a tiše doufá v holčičku - osmnáctiletého chlapce už vychoval.

Norman Reedus, který ztvárňuje v seriálu ‚‚Živí mrtví‘‘ jednu z nejoblíbenějších postav fanoušků Daryla Dixona, už jednoho syna má. Osmnáctiletého Minguse si pořídil s modelkou Helenou Christensen. S Diane Kruger tvoří sexy neupravený lamač srdcí pár už od roku 2015, kdy se dvojice seznámila na natáčení snímku ‚‚Sky‘‘. Kolegiální vztahy se velmi záhy proměnily v milostné a Diane se následkem nového románku rozešla se svým stávajícím partnerem Joshuou Jacksonem, se kterým tvořila pár přes 10 let. S bývalým partnerem udržuje herečka velmi dobré přátelské vztahy.

O těhotenství hvězdné herečky se začalo mluvit začátkem května, kdy si na Filmovém festivalu v Cannes fanoušci všimli, že Diane se na červených kobercích promenáduje jen ve volných šatech, které nepodtrhují postavu a vyhýbá se alkoholu. Kruger se ke spekulacím nevyjadřovala, ale postupem času se celý Hollywood ‚‚tajemství‘‘ dověděl.

Kruger se již několikrát v rozhovorech nechala slyšet, že ačkoli se vdávat zatím neplánuje, maminkou by se stát skutečně chtěla. ‚‚Manželství není pro mě. Ale vím stoprocentně, že chci děti,‘‘ zmínila kráska ještě roku 2011. A s dětmi si Diane velmi dobře rozumí. ‚‚Mám tři neteře. Nevím, proč, ale mají mě skutečně rády. Přitom já nemám s dětmi vůbec žádnou zkušenost.‘‘


Přečtěte si také