TopStar

5. srpna 2015 17:06

Michal Chalupa

Rajcovní Katka Mátlová je zase SINGLE: Až uvidíte nový sexy KLIP, budete jí chtít sbalit!

Pánové, bacha! Kateřina Mátlová (36) aka Kate Matl se rozešla se svým přítelem a je zase na lovu. Není ale pravděpodobné, že by tahle prsatá hvězdička byla dlouho sama. Zvlášť poté, co se objevilo její nové sexy video ke skladbě Stereo.

Rozchod se jí podařilo tutlat skoro 2 měsíce. Nakonec změnu ve svém životě prozradila na křtu nového videoklipu. Má snad smůlu na chlapy? „No, já nemám smůlu, já jsem si prožila nádherný tři roky, ale ta práce si bohužel vyžádala své nejenom z mojí strany, ale i z jeho a už to moc nešlo takhle táhnout dál,“ řekla Katka k rozchodu.

Kateřina ale určitě není ženská pro každého. Je ambiciózní, krásná a soběstačná, což mnoho mužů vnímá jako noční můru. „Je pravda - ono to bude znít blbě, ale že chlap se vedle mě necítí jako chlap někdy,“ tvrdí zpěvačka, jejíž nové video s anglicky zpívanou písničkou je zpracované na velmi profesionální úrovni díky spolupráci s Yemi Ad a kameramanem Iljou. O tom a dalších podrobnostech ze života zpěvačky se dozvíte ve VIP zprávách z 5.8. nebo později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také