TopStar

25. srpna 2017 21:43

vedran

Raper Suvereno se pomodlil za mámu bojující o život na koncertě v Praze

Dvaatřicetiletý slovenský raper Suvereno prožívá těžké životní období. Čelí nemoci v rodině, která zasáhla všechny. O život bojuje jeho maminka, za níž se pomodlil na svém pražském koncertě.

Velmi emotivní fotografii zveřejnil raper Suvereno na svém Instagramu. Modlí se na ní společně s publikem v Praze za maminku, která je již dva týdny v umělém spánku. Na fotografii je vedle rapera a jeho dcery i redaktorka Lucie Špaková a Tomáš Novotný, kteří pražský koncert moderovali.

Raper na kameru TOP STARu přiznal, že zcela v pohodě není, i když se snaží na okolí působit opačným dojmem.

„Snažím se zachovat si klid, vyšší rozhled. Někdy se stane, že se navenek snažím působit optimisticky, někdy v tom přesvědčím i sám sebe, ale pak si tělo řekne svoje a sem tam mě postihne nějaká ta vyčerpanost,“ uvedl Suvereno.

Radost mu ale naštěstí dělá dcera, která brzy oslaví rok. Vlastní cestou kráčí i v hudbě, v níž přesedlal na tzv. uvědomělý hiphop. Věří mu natolik, že opustil stálou práci a jede sám na sebe.

„Až na potřetí jsem dokázal překonat svůj zaměstnanecký poměr a nastartovat svou „samocestu“,“ dodal Lukáš Lacko, který si ale dál říká Suvereno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také