TopStar

27. srpna 2018 10:49

Ilona Blašková

Řekli byste, že zpěvák, kterého milují ženy všech generací, původně zasvětil život sportu? Tomáš Klus má doma zlatou medaili z ME v moderním pětiboji!

Je tady další díl rubriky 10 za 10. Aneb jak se 10 osobností změnilo za 10 let! Tentokrát se podíváme, jak šel čas se zpěvákem Tomášem Klusem!

Před lety by ještě nikdo nehádal, že tenhle blonďatý klučina, který se chystal na dráhu vrcholového sportovce, nakonec zbourá koncertní pódia a stane se ikonou mnoha lidí.

Před deseti lety po fenomenální výhře v pěvecké soutěži CzechTalent vydavá Tomáš první album Cesta do záhu(d)by.

A kariéra jde strmě nahoru - ještě ten samý rok se hudebně podílí na filmu Anglické jahody.

V letech 2011 a 2012 Tomáš získává stříbrného a zlatého Českého slavíka. Naplno se věnuje koncertování a stíhá dokončit studium herectví.

Jeho úspěch je prý z velké části zásluhou manželky. Tamaru požádal o ruku v roce 2012. O rok později je už na světe dcera Josefína.

Ten Klus je fakt divnej nýmand. Mate, plete. Ztrácím přehled, jestli nejdřív porodili, pak šli venčit psy, nebo jestli...

Posted by Tomáš Klus on Tuesday, September 10, 2013

V roce 2014 si Tomáš střihl roli v pohádce zahraniční koprodukce o třech bratrech a potvrdil, že herectví mu jde stejně dobře jako muzika.

Rok 2016 přináší do zpěvákova života dalšího potomka - syna Alfréda a málokdo by hádal, že další, třetí miminko je už skoro na cestě. Dceru Jenovéfu uvítali Klusovi na světě vloni v září.

V roce 2018 si Tomáš dává neplánovanou pauzu. Kvůli politickým názorům redukuje svou účast na koncertech a festivalech a má tak více volného času.

Pro svou velkou rodinu staví dům a s Tamarou se baví o dalším potomkovi. Tak se necháme překvapit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také