TopStar

16. května 2015 09:00

Denisa Nováková

Renata Langmannová chystá svatbu. A TOP STAR magazín je u toho

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.30 na Primě.

1. LANGMANNOVÁ SE PŘIPRAVUJE NA SVATBU

Miss Renata Langmannová se za dva měsíce vdává a přípravy jsou v plném proudu a TSM je exkluzivně u toho!

2. OCHOTSKÁ MĚLA ZÁNĚT

Míša Ochotská měla zdravotní problémy. Zánět prsu, ke kterému se přidaly vysoké horečky. Navíc nás exkluzivně vezme na cvičení a prozradí, jak se dává po porodu znovu dohromady, aby se svému Rosolovi líbila.

3. PETRA JANŮ MÁ TRAUMA

Zpěvačka Petra Janů se jen tak ničeho nezalekne, ale hluboký bazén v ní dokáže vzbudit pořádnou fobii. V dětství se totiž skoro utopila a od té doby se vodě vyhýbá obloukem.

4. LOVESTORY LIMONADOVÉHO JOEA

Limonádový Joe Karel Fiala oslaví v říjnu 50 let výročí manželství. Je mu 90 a je stále plný vtipu. Netradiční lovestory.

5. ANIFE PODNIKÁ

Anife se rozhodla otevřít salon a začíná podnikat. Kolik jí to stálo? Kde na to vzala peníze a kolik jí to bude vydělávat?

6. SINGLE ŽENY

Jak se žije slavným ženám bez mužů? Kateřina Kornová neuvěřitelně zhubla, stará se o sebe a záleží jí na tom, jak vypadá. Uršula Kluková rozčiluje své vrstevnice tím, jak je stále upravená, usměvavá a spokojená. Potřebují vlastně v životě muže?

7. LAUFERŮV PŘÍBĚH

Josef Laufer prožil válku s rodiči v Anglii, když se vrátili do Čech, neuměl česky. První česká písnička, co uměl, byla Šla Nanynka do zelí, ale slovům nerozuměl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také