TopStar

1. května 2016 17:49

Michal Chalupa

Reportér Krimi zpráv ve VIP vraždách: Seriály jsou přitažené za vlasy!

Jaroslav Kasnar si svou první seriálovou roli užíval na plno. Aby taky ne, herecké ambice má už od dětství. O hereckých vlohách našeho kolegy se můžete přesvědčit už dnes večer v seriálu VIP vraždy, hned po TOP STARu, který vám přináší záběry z natáčení v 19.55.

A jak to Jardovi šlo? „To musí posoudit diváci, jak mi to šlo. Já tedy doufám, že jsem to nezkazil. Stát před kamerou jako herec byl vždycky můj sen, takže se mi splnil dětský sen.“ Na place se náš kolega setkal s ústřední postavou seriálu detektivem Beranem, tedy v civilu sympatickým Patrikem Děrgelem. „Je to vždycky takové oživení. Mně se líbí, jak jsou ti lidé vždycky nervózní, aby mi to nezkazili, a přitom to většinou zkazím já,“ říká herec se smíchem.

Jarda si detektivních případů užívá nejen v práci, ale i ve volném čase. „Detektivní seriály mě hodně baví, třeba Sběratelé kostí. Ale zase já jak vidím pod pokličku té české policie, tak vidím jak jsou ty seriály přiitažené za vlasy.“ A bude Jaroslav Kasnar hrát i v dalších primáckých seriálech? To se dozvíte v reportáži Andy Košťálové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také