TopStar

28. prosince 2017 09:52

Řeší Jennifer Aniston i o Vánocích manželskou krizi?

V poslední době se opět spekuluje o problémech v manželství světové herečky Jennifer Aniston a hvězdy filmových pláten Justina Therouxe. Jejich přátelé však všechny tyto informace vyvrátili a utvrdili média, že pár je zamilovaný jako na začátku vztahu. Vánoce této dvojice proběhly poklidně, a to ačkoli manželé žijí kvůli práci ve dvou městech (Jennifer v LA, Justin v NY), tak na svátky byli spolu.

Svátky tráví hvězdný manželský pár vždy společně ve svém domě v Bel-Air. Letošní rok nebyl výjimkou a Vánoce se tak staly doopravdy rodinným svátkem. A hned poté odletěl pár do Mexika, konkrétně Cabo San Lucas, kde plánuje strávit vítání Nového roku. ‚‚Nejsou na sobě závislí a nesnaží se spolu trávit každou minutu. To ale nemá vliv na jejich lásku, která je stále neopouští. Justin a Jen nedovolí zasahovat drbům do jejich soukromí a zničit ho,“ nechal se slyšet blízký známý obou aktérů pro tisk.

Vánoční a novoroční svátky jsou pro Jennifer i Justina nejlepší příležitostí být spolu. Kvůli svým pracovním nabídkám jsou často na dlouhé týdny odděleni jeden od druhého. Jelikož natáčeli v poslední době na jiných koncích světa, být pár dnů spolu pro ně byl obrovský problém. Pokud je právě tohle důvod spekulací o rozpadu manželství, pak důvod není příliš důvěryhodný.

‚‚To, že tráví tolik času odděleně, neznamená, že by se měli rozvádět nebo jsou v jejich vztahu problémy. Jennifer miluje Los Angeles a Justin si zvykl na New York. Oba to o sobě od začátku věděli a nikdy to pro ně nebylo potíží,“ dodává stejný zdroj.

Připomeňme si, že dvojice se rozhodla vstoupit do svazku manželského v roce 2015 po 4 letech zasnoubení. Pár vede celkem uzavřený způsob života, proto natrefit na ně ve společnosti není jen tak. Když už se ale mezi lidmi ukáží, tak se zdají ideálním párem, kterým se mnohé jiné mohou inspirovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také