TopStar

14. dubna 2014 13:31

Retro perlička: Největší grand ze showbyzu v rozvodové síni. Znáte ho?

Vysolil 150 miliónů dolarů v roce 1995 své druhé manželce Marcii Murphey a neřekl ani popel. "Máme spolu dvě nádherné děti, o které se starala. Každý dolar si zaslouží," řekl, vzdal se půlky majetku a popřál své ex hodně štěstí.

Populární americký zpěvák Neil Diamond patří mezi celebritami k výjimkám. Rozvodové tahanice se obvykle vlečou několik let – některé páry kvůli nepřehledným majetkovým vztahům k rozvodu ani nepřikročí. Stále častěji se také uzavírají předmanželské smlouvy (tou mával naposledy vehementně Josef Rychtář, když si bral Ivetu Bartošovou).

Kolik stály některé vybrané slavné rozvody: Režisér Steven Spielberg a Amy Irving: 100 milionů dolarů, herec Harrison Ford a Melissa Mathison: 90 milionů dolarů, herec Tom Cruise a Nicole Kidman: 85 milionů dolarů, herec Kevin Costner a Cindy Silva: 80 milionů dolarů, zpěvák Paul McCartney a Heather Mills: 60 miliónů dolarů, hudebník Mick Jagger a modelka Jerry Hall: 20 miliónů dolarů (stejně jako zpěvák Lionel Ritchie s manželkou Diane).

Tip Prima-Style.cz: Sledujte dnešní TOP STAR MAGAZÍN od 21.30 na Primě. Jak nese rozvod režisér Milan Šteindler a kolik ho bude stát?

Co ještě uvidíte:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také