TopStar

12. února 2015 14:15

RETRO Teorie velkého třesku: V čem hráli Kaley a Jim a spol., než se proslavili

Co si budeme namluvat, nabídka hrát v Teorii velkého třesku původně na žádnou velkou profesní pecku nevypadala. Ale vyklubalo se z solidní angažmá se skvělými výdělky, které pořád stoupají. Kaley Cuoco, Jim Parsons i odstatní předtím ovšem vymetli opravdu pozoruhodné role. Vybíráme:

... a na rovinu předesíláme, že v článku nejsou VŠECHNY role, ale pro pobavení jen některé.

Kaley Cuoco alias Penny vydělává za každou epizocu Teorie velkého třesku 350 tisíc dolarů. Už před kultovním seriálem se v televizi objevovala, připomeňme například sitcom 8 Simple Rules for dating my teenage daughter.

Jim Parsons získal za Teorii velkého třesku třikrát cenu Emmy a Zlatý glóbus. O tom se mu v roce 2004, kdy hrál ve filmu Garden State ani nesnilo.

Johnny Galecki se proslavil jako David Healy v sitcomu Roseanne a docela dlouho trvalo, než se vyhrabal z herecké škatulky. Na svém kontě má ale řadu rolí v seriálech z devadesátých let.

Johnny Galeci v Roseanne

Simon Helberg známý jako Howard Wolowitz alias mistr maličkých rolí ve středně velkých filmech. Hrál třeba ve filmu Dobrou noc a hodně štěstí a vypadal takhle:-)

Kunal Nayyar se objevil například v jedné epizodě NCIS. Všimli jste si toho někdy? Ve skutečnosti měl před Teorií velkého třesku jen minimum zkušeností.

Sara Gilbert působila také v Roseanne. A dokonce velmi dlouho - od roku 1988 do roku 1997. Objevila se v epizodních rolích různých seriálů, například Právo a pořádek. V Teorii velkého třesku působila do finále třetí řady, pak ji scénáristé vypsali.

Sara Gilbert

Kevin Sussman byl před TVT už ostřílený profík, stál před kamerou mnohokrát. Tak například v Almost Famous, Wet Hot American Summer, Sweet home Alabama, Little black book a tak dále. Retro snímeček pro fajnšmekry:

A ještě jednou Kaley - při tenise s manželem:


Přečtěte si také