TopStar

26. června 2013 17:50

Blanka Konrádová

Režisér Hvězdných válek: Tajná svatba!

Americký filmový režisér George Lucas (69) se oženil. Vzal si dlouholetou partnerku Mellody Hobson (44). Nebýt jedné gratulace Twitteru, veřejnost by se o svatbě asi jen tak nedozvěděla.

Tím, kdo informaci přes sociální síť pustil do světa, byl herec Samuel L. Jackson. O přísně utajované svatbě se veřejnost dozvěděla díky gratulaci na Twitteru, kterou režisérovi napsal.

„Zvolejme galaktické sláva na počest mistra Lucase a jeho nevěsty Mellody! Toto je jejich svatební den,“ gratuloval novomanželům Samuel L. Jackson.

Tvůrce legendárních Hvězdných válek a prezidentka společnosti Ariel Investments tvoří pár od roku 2006. Zasnoubili se tento rok v lednu. Pro Lucase (69) to je již druhá svatba, Mellody šla k oltáři poprvé. Hvězdné války režiséra, producenta a scenáristy George Lucase jsou dnes již kultem v oblasti sci-fi žánru.

V roce 1971 založil Lucas produkční společnost Lucasfilm, která se stala průkopníkem v mnohých oblastech. Dceřiné společnosti Lucasfilmu jsou dnes například Light & Magic, Skywalker Sound či LucasArts. Lucasovy filmy se staly lídry ve vytváření nových technologií v oblasti vizuálních efektů, zvuků a počítačových animací.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky válka Twitter režisér George Lucas svatba Samuel L. Jackson

Přečtěte si také