TopStar

29. března 2018 10:56

Ilona Blašková

Režisér Jiří Menzel stále pobývá v rehabilitačním středisku a domů se bohužel jen tak nepodívá

Máme pro vás nové zprávy o zdravotním stavu Jiřího Menzela. Slavný režisér stále pobývá v rehabilitačním středisku a domů se bohužel jen tak nepodívá.

Neexistuje asi nikdo, kdo by si přál uzdravení Jiřího Menzela víc než jeho rodina. Zatím ale dělá jen malé pokroky. Jeho manželka Olga Menzelová nám prozradila, že režisérovo vědomí se hodně zlepšilo. Je schopen se dívat na celý film a vnímat jeho obsah. Také méně spí, což je zásadní zlepšení. Co se týče pohybu, tak to jde velmi pomalu, protože když člověk čtyři měsíce leží, není to tak snadné.

Olga navštěvuje Jiřího na rehabilitační klinice stejně jako v nemocnici i několikrát denně. „Já mu mám moc co vracet. Léta jsme se měli moc dobře, cestovali jsme po světě. A když ten člověk v určitý moment nemůže, tak je potřeba se o něho postarat. A já to dělám ráda,“ prozradila Olga.

Nezasloužil by si, aby Olga nosila něco jeho zatavené ve šperku? „Já si myslím, že Jirka udělal tolik skvělých filmů, že není potřeba si cosi zatavovat. On je věčný tím, co vytvořil. Kdykoliv si ho holky chtějí připomenout, tak se dívají v autě třeba na Rozmarné léto. To je ten největší odkaz,“ řekla Olga.

Sdílejte článek

Přečtěte si také