TopStar

19. dubna 2018 11:00

Richard Gere je v chomoutu! Vzal si o polovinu mladší kočku

Miláček žen Richard Gere (68) se oženil! Svým krokem zlomil srdce nejedné fanynce. Okovy manželství se nechala hollywoodská hvězda spoutat ještě začátkem měsíce a vzala si španělskou lvici Alejandru Silvu (35). Neoficiální svatební oslava proběhne 6. května a zúčastní se jí nejen rodina, ale i přátele z filmové branže.

Hvězda filmových pláten Richard Gere se zapsal do podvědomí všech žen světa především svou rolí v sentimentálním slaďáku ‚‚Pretty Woman“. Tento zapřísáhlý buddhista a obhájce tibetských práv se seznámil s aktivistkou Alejandrou Silvou. Jejich společná vášeň v neziskových organizacích z nich udělala pár a dnes jsou spolu již přes dva roky.

Silva se vdává už podruhé. Před Gerem si vzala magnáta a finančníka Govinda Friedlanda. Roku 2012 mu porodila syna Alberta. Richard Gere se oženil roku 1991 s modelkou Cindy Crawford. S tou se po čtyřech letech rozvedl. Poté si herec odbyl dlouholetou pauzu a v roce 2002 se nechal Richard svázat pouty manželství s herečkou Carey Lowell, která se proslavila svou rolí bondgirl ve snímku ‚‚Povolení zabíjet“. Svazek vydržel celých 14 let.

Se Silvou se herec začal scházet, ačkoli ještě nebyl rozveden s Lowell. Manželé se však k rozvodu odhodlali už dva roky před oficiálním rozvodem v roce 2016. Mučivé vyřizování dokumentů a celého procesu se protáhlo právě na dva roky. Lze zmínit, že ještě v roce 2000 se dvojici narodil syn Homer, se kterým Gere skvěle vychází.

Sdílejte článek

Přečtěte si také