TopStar

16. prosince 2017 15:30

Richard Gere se bude ženit! Vezme si o polovinu mladší kočičku

Před více jak dvěma lety si začal hvězdný herec Richard Gere románek se španělskou světskou lvicí, která je přesně o polovinu mladší než někdejší lamač ženských srdcí. Tehdy nikdo nečekal, že by to mezi dvojicí mohlo skončit nějak vážněji. Richard Gere však tyto teorie vyvrátil a krásku požádal ve vší slávě o ruku.

Hvězda filmových pláten Richard Gere se zapsal do podvědomí všech žen světa především svou rolí v romantickém slaďáku ‚‚Pretty Woman“. Tento zapřísáhlý buddhista a obhájce tibetských práv se seznámil s aktivistkou Alejandrou Silvou. Jejich společná vášeň v neziskových organizacích z nich udělala pár a dnes jsou spolu již přes dva roky. Nyní západní média informují, že se dvojice bude brát. Oficiální vyjádření pár prozatím neposkytl, ovšem jak píše DailyMail, na čerstvých fotografiích Alejandry si lze všimnout, že na prsteníčku má dívka prsten antikvariátního vzezření s diamantem. A prstýnek je velmi podobný snubnímu.

Pokud se informace potvrdí, bude to již třetí Gerův pokus o vytvoření rodiny. Od roku 1991 byl po dobu 4 let herec mužem světoznámé modelky Cindy Crawford. Poté si hvězda odbyla dlouholetou pauzu a v roce 2002 se nechal Richard svázat pouty manželství s herečkou Carey Lowell, která se proslavila svou rolí bondgirl ve snímku ‚‚Povolení zabíjet“. Svazek vydržel celých 14 let.

Se Silvou se herec začal scházet, ačkoli ještě nebyl rozveden s Lowell. Manželé se však k rozvodu odhodlali už dva roky před oficiálním rozvodem v roce 2016. Mučící vyřizování dokumentů a celého procesu se protáhlo na celé dva roky. Lze zmínit, že ještě v roce 2000 se dvojici narodil syn Homer, se kterým Gere skvěle vychází.

Sdílejte článek

Přečtěte si také